Milan Kalmancai

Milan KalmancaiMám rád svoju prácu a som hrdý na tím ľudí, ktorých mám okolo seba.

milan-kalmancai

Od roku 2004 pracujem ako finančný konzultant. Pochopil som, že schopnosť porozumieť peniazom
v rodinnom rozpočte je nevyhnutná súčasť naplňovania materiálnych cieľov.Ako obchodník vytváram pre mojich
klientov finančné plány a upravujem rodinné rozpočty.

Ako manažér vediem tím šikovných kolegov a vytváram rodinné pracovné prostredie. Základom pri budovaní firmy je dôvera v seba a svoj tím. Dostal som základ vo výchove, kde mi moji najbližší vždy verili a to mi dáva istotu pri prekonávaní prekážok. Mám odvahu rásť aj napriek čiastkovým neúspechom, ktoré mi naopak dodávajú silu.

Mám rád športové fanúšikovanie, sledovanie noviniek na internete a aktívne trávenie času s rodinou a so psom. Milujem sushi, spievanie, cigary a koučovanie. Som Vodnár a potrebujem na väčšinu činností systém.

Vyznávam tieto hodnoty:

Otvorenosť – Chcem, aby sa moji klienti aj spolupracovníci cítili v mojej spoločnosti ako doma.
Otvorenosť patrí k základom mojej komunikácie.

Úprimnosť – Dlhotrvajúci vzťah sa dá vybudovať iba na základe úprimnosti. Úprimnosť a z nej vyplývajúca
dôvera je základná hodnota, na ktorej stojí moja osobnosť a firma.

Zodpovednosť – Som profesionál, riešenia a rady, ktoré odporúčam prinášajú reálny úžitok klientom
aj spolupracovníkom. Voči kolegom nemám iné pravidlá 
ako voči klientom, “moje slovo platí”.

Spolupatričnosť – Nie som najmúdrejší na svete. Nechám si poradiť od klientov aj spolupracovníkov.
Bez nich nemá moja práca zmysel. Iba v úprimnom a kritickom prostredí sa rodí pozitívna hrdosť na seba
a svoju prácu.

Dynamika – Neustále sa vzdelávam. Hľadám nové príležitosti. Moje vzťahy sú dynamické, vyvíjajú sa,
a preto sa o ne rád starám. Iba tak sa všetci môžeme posúvať ďalej a neustále rásť.

Referencie:

Spoluprácu s finančný konzultantom Milanom Kalmancaiom môžem ohodnotiť na veľmi vysokej úrovni. Nakoľko som človek, ktorý nemá čas sa venovať podrobným štúdiám rôznych bankových a finančných produktov, využil som ponúkané služby finančného konzultanta. V jednoduchosti som opísal čo potrebujem a on mi vybral skupinu najvhodnejších produktov, ktoré sme spolu prebrali a zhodnotili, a vybrali ten najoptimálnejší, ktorý vyhovoval práve mne. 

Tomáš Obert

Poradenstvo Ing. Milana Kalmancaia využívame s manželkou už niekoľko rokov, počas ktorých nám aj našim známym mnohokrát pomohol a poradil. Oceňujeme hlavne veľmi profesionálny a hlavne individuálny prístup ku klientovi. Pokiaľ som ho oslovil s akýmkoľvek problémom resp. žiadosťou o radu, vždy urobil všetko pre to aby  mi pomohol daný problém vyriešiť, resp. poradiť. Jeho prehľad v oblasti ponúkaných finančných produktov je na veľmi vysokej úrovni. Jeho vysokú profesnú zručnosť odzrkadľujú najlepšie situácie kedy dostávam ponuky na finančné poradenstvo od iných osôb, s tým že keď príde na otázku môjho terajšieho finančného poradcu, ja odpoviem Ing. Milan Kalmancai, každý ustúpi s konštatovaním, že lepší ako on nebude. Situácie ako je táto ma vždy utvrdia v správnosti môjho rozhodnutia využívať služby a poradenstvo Ing. Milana Kalmancaia.

Ing. Miroslav Trňan

S Milanom Kalmancaiom spolupracujem už niekoľko rokov. Poznám ho ako výborného speváka a gitaristu a bol som veľmi prekvapený keď som ho prvýkrát počul rozprávať o financiach a podnikaní. Rozprával zanietene a pútavo a pomohol mi pre mňa zrozumiteľnou formou pochopiť nielen zložitým bankovým a poistným produktom na našom trhu, ale hlavne ako zodpovedne zaobchádzať s financiami vlastnými. 

Radovan Palkovič

 Chcem poďakovať Milanovi a jeho tímu za vždy promptné a príjemné vybavenie pre mňa nepríjemných záležitostí týkajúcich sa vybavovania poistiek a hypotekárneho úveru. Veľmi oceňujem profesionálny prístup a v budúcnosti sa tiež rád spoľahnem na odbornosť a široký záber tímu v oblasti finančných produktov.

Denis Svetlák

S p. Milanom Kalmancaiom spolupracujem už takmer desať rokov. Vždy pozorne vnímal moje potreby, poradil. Musím zdôrazniť, že jeho odporúčania a nastavenia finančného plánu sa časom ukázali byť zmysluplné a efektívne.V každom prípade pociťujem k jeho profesionalite dôveru a spoľahlivosť. V neposlednom rade oceňujem jeho snahu o osobnostný rozvoj a vzdelávanie, čo vzhľadom aj na svoje vlastne profesné zameranie, považujem za kľúčové ako byt skutočným profesionálom.

Ivana Havranová

Moja spolupráca s Milanom začala v novembri 2006.V tom čase, som mal uzatvorené väčšie množstvo produktov bez stratégie dlhodobejšieho využitia. Pomohol mi zredukovať a nastaviť moje mesačné výdavky na prijateľnú mieru a nastavili sme aj produkty do budúcnosti, ktorá bude ružová len s aktívnym prístupom a uvedomením si situácie každého človeka. Aj po rokoch má stále moju plnú dôveru, a verím, že vždy nájde tie najlepšie riešenia pre mňa a moju rodinu.

Vladimír Muráni

 

Share Button

Komentujte

Finančné poradenstvo