Erika Kúdelová

Erika KúdelováSom vydatá, mám dvoch synov a pochádzam zo Starého Tekova neďaleko Levíc.

Na strednú školu som chodila na Pedagogickú a Sociálnu Akadémiu do Levíc, odbor Učiteľstvo a vychovávateľstvo pre MŠ.

Pár rokov som strávila v zahraničí, kde som si vyskúšala niekoľko rôznych zamestnaní. Za tieto skúsenosti som veľmi vďačná. Zistila som tam, že nič z toho nie je to, čo by som chcela robiť. Svoje miesto som  našla až v projekte Akadémia rozvoja, kde môžem rásť nielen  po odbornej či podnikateľskej stránke, ale mám možnosť tu rozvíjať aj svoju osobnosť, za pomoci skúsených koučov.  A pri tom všetkom mám čas sa venovať aj svojej rodine.

Referencie:

Vďaka našej poradkyni Erike Kúdelovej, sme získali nie len pomoc formou rád pri investovaní, ale postupne sme nadobúdali aj vlastnú finančnú gramotnosť. V začiatkoch nášho investovania sme často krát ani sami nevedeli, ktorým smerom sa uberať. Tu sme sa vďaka jej šikovnosti formou rozhovoru dostali až k jadru našich plánov do budúcnosti a následne sme spolu vytvorili investičný plán.

Naša poradkyňa sa o nás neustále priebežne starala, čo v nás vzbudzovalo stále väčšiu dôveru v jej služby a v ňu samotnú. Už nebolo potrebné myslieť na všetky detaily spojené s poistením či sporením. Ak sa vyskytol problém a my sme sa na ňu obrátili, väčšinou už bolo všetko vyriešené, alebo sme spolu našli potrebné východisko.

Časom sme dospeli až k nášmu pôvodnému cieľu, ktorým bola kúpa bytu. Ten, kto podstúpil byrokraciu spojenú s kúpou či predajom nehnuteľnosti (za podmienok vybavenia hypotéky), určite vie, čo všetko si takýto proces vyžaduje. My sme sa aj v tomto prípade na našu poradkyňu plne spoliehali. Dialo sa tak pri výbere a komunikácii s bankou, alebo pri určovaní všetkých následných krokov. Taktiež nám v nemalej miere pomohlo jej profesionálne vystupovanie, ktoré sme my vďaka našej neskúsenosti nemali a ktoré si dané situácie priamo vyžadovali.

V skratke môžeme povedať asi toľko, že sme cez našu poradkyňu aj my dospeli. Sme jej vďační za rozhodnutia, ktoré sme vďaka nej spolu spravili.

Vladimíra Čičmanová a Vladislav Boldiš

Erika Kudelová je náš finančný poradca od začiatku našich (mojich a manželových) finančných potrieb. S jej podporou sme prešli cez dve obdobia, kedy bolo pre nás nesmierne dôležité správne sa rozhodnúť, ktorá banka bude pre nás najvýhodnejšia pri poskytnutí úveru. Je až neuveriteľné, že úvery nám pani Kúdelová vyriešila prakticky z pohodlia domova. Jedinou priamou návštevou bolo až podpísanie nachystaných úverových zmlúv.

V neposlednom rade musím spomenúť vyriešenie náročných životných poistiek, do čoho nasadila nadštandardný exkluzívny prístup. Vďaka nej mám pocit ochrany a záruky pre mňa, manžela  aj nášho syna. Veď vytvárať si spokojnú budúcnosť je to najdôležitejšie na čom záleží.

Dúfame, že s jej nesmiernou pomocou budeme môcť počítať aj pri každom našom ďalšom finančnom kroku.

Michaela Akber 

Share Button

Komentujte

Finančné poradenstvo